2017-02-20
Державний фонд фундаментальних досліджень оголосив черговий конкурс на гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2018 році. Відтак, - запрошуємо поширювати цю інформацію. Запити приймаються до 20 лютого 2017 року.

Детально про конкурс

Принагідно зазначимо, що Рада молодих учених при МОН й учасники Форуму молодих учених, який відбувався в м.Одеса, надсилали резолюцію в Уряд (від 22.06.2016 року), де в пункті 7 йшлося, зокрема: "У конкурсах наукових проектів молодих учених, які проводить і фінансує Державний фонд фундаментальних досліджень, вікова межа учасників конкурсів є досить низькою до 30 років для кандидатів наук і до 35 років для докторів наук. Такі терміни дискредитують і порушують права молодих вчених – кандидатів наук, яким більше 30, але ще не 35, і докторів наук, яким більше 35, але немає 40 років. Варто рекомендувати Державному фонду фундаментальних досліджень привести у відповідність вікові межі молодих учених до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” та збільшити вікову межу для участі у конкурсі для молодих вчених до 35 років для кандидатів наук і до 40 років для докторів наук, що відповідатиме визначенню “молодий вчений” за законом".