2016-04-28

Генеральний партнер концерну Nemetschek AG по країнах СНД компанія Allbau Software GmbH, Берлін, оголосила про старт чергового міжнародного конкурсу викладачів Allplan в СНД.

В Конкурсі взяти участь можуть усі викладачі Allplan освітніх установ СНД в рамках договорів про кооперацію між ВНЗ і Allbau Software GmbH. Allbau Software надає підтримку майбутнім архітекторам і інженерам-будівельникам на шляху набуття знань і досвіду в сучасних німецьких комп’ютерних технологіях будівельного проектування, а також є організатором щорічного міжнародного конкурсу для будівельних і архітектурних студентів країн СНД.

Метою конкурсу є залучення до співпраці креативно налаштованих керівників і викладачів для організації навчання і впровадження САПР Allplan як інноваційний інструмент проектування на профільних кафедрах будівельних ВНЗ.

Основні критерії конкурсу:

1) Обсяг викладання Allplan (в студентів-годинах), офіційно підтверджений навчальним закладом (факультатив і платні курси зачитуються як 50%);

2) забезпечення інформаційної підтримки студентів з питань отримання особистих безкоштовних ліцензій для подальшого навчання та участі в міжнародному архітектурно-будівельному конкурсі, що обчислюється кількістю зареєстрованих в Nemetschek після установки Allplan студентських ліцензій;

3) кількість робіт, поданих на студентський конкурс з головним призом ‑ оплачуваним стажуванням в Німеччині. Роботи повинні відповідати формальним критеріям (бути власноручно виконаними студентом на Allplan і оформленими за вимогами конкурсу).

Додаткове перевага віддається тим викладачам, які порекомендують кваліфікованих студентів-старшокурсників та випускників на практики та для працевлаштування в компаніях - користувачів Allplan в СНД.

Конкурс проводиться раз на два роки, наступний фінал – літо 2016 г. З числа учасників буде обрано 3 переможця. Всім трьом переможцям (в т.ч. 1-е місце – 2 особи) організовується поїздка в Німеччину на проведення практики переможця студентського конкурсу і для обміну досвідом з викладачами Allplan в Європі, терміном від 3 до 5 днів з повною оплатою всіх витрат за рахунок компанії Allbau Software GmbH.

Для реєстрації на Конкурс досить направити заявку на e-mail: Дегтярьов Євген, освітні програми Allbau Software GmbH uni@allbau-software.de www.allbau-software.de/students

 

Слід також відмітити, що в рамках X Всеукраїнського фестивалю науки 25 березня 2016 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія було проведено семінар-зустріч студентів будівельного факультету із спеціалістами компанії Allbau Software GmbH.

Мета заходу – привернути молоде покоління студентів будівельних спеціальностей до активного міжнародного студентського співтовариства Allplan, тим самим розширити кругозір можливостей для успішного професійного розвитку майбутніх фахівців, а також надати можливість використання ліцензійних, сучасних і ефективних інструментів BIM проектування на безкоштовній основі.

Представник компанії презентував студентам та викладачам доповідь про асортимент програмних продуктів компанії Allbau Software GmbH, сферу їх використання, а також основні їх можливості.

Спілкування велося у формі діалогу, в ході якого студенти продемонстрували свою компетентність та обізнаність у галузі будівельного проектування та отримали додаткові знання для підвищення своєї кваліфікації.

Спеціалісти компанії Allbau Software GmbH в свою чергу відмітили високий рівень професійної підготовки студентів ПолтНТУ.

 

За матеріалами ради молодих учених
будівельного факультету ПолтНТУ

Контакти

Голова Ради молодих учених університету, кандидат технічних наук, доцент
Чичуліна Ксенія Вікторівна

email: Chichulinak@ukr.net; т.:050-013-72-82.

Top