2016-04-24

За матеріалами порталу «Вища освіта» та

Ради молодих вчених при МОН України

Делегація Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України взяла участь у щорічних заходах Європейської ради аспірантів і молодих учених Євродок (Eurodoc) – Конференції та Пленарних Зборах, що відбулись 20-24 квітня 2016 року у Великому Герцогстві Люксембург.

EURODOC є неурядовою організацією зі штаб-квартирою у Брюселі, що об’єднує національні ради аспірантів та молодих учених з 32 країн Європи, які репрезентують інтереси молодих учених на міжнародній арені, і зокрема на рівні європейських інституцій (Єврокомісія, Рада Європи). Україна є членом Євродоку з 2014 року.

Конференція була присвячена підготовці наукових кадрів, молодих учених у контексті майбутніх перспектив «Early stage researchers’ training: which future?». Представники України взяли участь у роботі конференції з виступом про польсько-українську дослідницьку співпрацю та у модеруванні однієї із сесій.

За результатами таємного голосування було обрано нову Президію ради на 2016–2017 роки, у якій більшість є представниками Східної Європи. В цьому році представник молодих учених України Ірина Дегтярьова вперше увійшла до складу керівного органу організації молодих учених всеєвропейського рівня.

 

Докладніше – в оригінальному матеріалі

Контакти

Голова Ради молодих учених університету, кандидат технічних наук, доцент
Чичуліна Ксенія Вікторівна

email: Chichulinak@ukr.net; т.:050-013-72-82.

Top