2017-05-26

Шановні колеги!

Команда Громадської організації “Освітні тренди” ініціює продовження міжнародної інноваційної навчально-тренінгової програми академічної майстерності “Школа академічного письма: від теорії до практики”. Проект спрямований на підвищення професійних компетентностей в  сфері академічного письма з особливим акцентом на практичній складовій для всіх, хто намагається якісно змінювати вищу освіту в Україні.

Цільова аудиторія – викладачі ВНЗ, науковці та всі зацікавлені особи, які бажають покращити навики академічного письма та свою професійну майстерність. Навчання в школі триватиме протягом трьох днів (26-28 травня 2017 року) і буде поєднувати в собі інтерактивні лекції, майстер-класи, практичні кейси і творчі завдання.

Детальніша інформація за посиланням:http://www.edu-trends.info/academ-writing-school-2017/

За додатковими запитаннями звертайтесь:

Співорганізатор проекту: Арсен Келічавий

тел.: 0991531244, ел. адреса: arsen.kelichavyi@gmail.com