2018-02-12

Шановні колеги!

Наказом МОН утворено робочу групу з питань підготовки пропозицій щодо підтримки молодих учених.
До складу робочої групи включено представників Міністерства, Рад молодих учених НАН, МОН та МОЗ (див. додані файли).

Свої конкретні пропозиції (бажано з уточненням, який нормативно-правовий акт слід удосконалити/змінити/розробити/прийняти) надсилайте або безпосередньо членам робочої групи, яких знаєте особисто, або на адресу YSPogorelov.pntu@gmail.com, щоб я всі пропозиції від Університету узагальнив та подав членам робочої групи, або на е-скриньку Ради молодих учених при МОН  inovrada@gmail.com.

Є можливість долучитися до покращання роботи та підтримки молодих вчених на загальнодержавному рівні!

З повагою, Голова Ради молодих вчених Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Ю.С. Погорелов